Zamýšlím se

29. prosince 2010 v 23:57 | Dothy |  Můj názor na...
Nedávno jsem pochopila, jak je svět nespravedlivej a nejlepší je asi opravdu být ta největší píča na světě a mít co nejvíc přátel přidaných na facebooku, aby si nikdy nezustal sám, aby te porad nekdo obdivoval, psal k tvým polonahatým fotkám, jak seš nádherná atd. Ano, inspiruju se jednou mou ''nádhernou spolužačkou'' , kterou mám tak ráda. Ale víte co? Já na ni seru! A prostě tečka. Tohle celý, co jsem ted napsala, je si ce úžasný pro vaše ego,ale já taková nejsem, nedovolim si dát na fb fotky, kde jsem v šajsce a tangama. Fuj blé! Vypovídá to o vaší osobnosti, o vašem egu, jak jste namyšlená.... . namyšlená? co to vlastně znamená, pozastavila jsem se nad tím už několikrát, kdy jsem si to nějak dávala dohromady a nevyšlo z toho stejně nic. Áno, možná mi tady nakvákáte, že namyšlenost je spojenectví sobectví, povrchnosti, snobství a mohla bych jich vyjmenovat ještě mnoho, jenže kdo dneska rád neukazuje to co namaloval, říká, že je to ošklivý a přitom si myslí, jak je to pěkný, ano, dělala jsem to i já, a občas ještě dělám, ale dovedu to o sobě říct a přiznám si to. Kdo někdy nelhal? Kdo někdy nemlčel jen aby si neublížil, za tu cenu, že ublíží někomu jinému? Kdo? No? Nikdo není dokonalý, takže enybody!
Víte, ráda bych byla sama sebou, oblíkat se tak jak chci já, dělat to co chi já, chovat se tak jak chci já, jenže dnešní svět mi to nedovoluje, nedovolim si mít tu drzost říct jí do očí, že je ušišlaná píča, která má hnusně tlustý tělo! Vim, že bych to stejně odnesla já, protože všichni jsou poseroutkové a nespojíme síly dohromady, abychom jí zahnaly do kouta, to je muj sen, měla bych radost! Ne, nejsem zlá, jen bych ji chtěla oplatit všechno to ponížení co udělala všem lidem, který zná i nezná. Docela bych chtěla, aby si tohle přečetla, něco k zamyšlení pro ni, ale s její bezcitnou povahou, kdy uráží lidi, by se na to stejně vykašlala, pro ni je to moc moc moc písmenek na tomhle černym podkladu.. :D Ale víte co? Ona by to hodila na facebook a říkala by, jak je to trapný, že i já jsem trapná a ostatní by to komentovaly nápodobně, jsem přesvědčená o tom, že je to od nich jenom přetvářka, tedy alespoň od většiny, věřím tomu, že to jednou dokážu, že se jednou rozšoupnu a řeknu jí tohle všechno pěkně do očí! Věřim!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka :) Peťka :) | Web | 30. prosince 2010 v 10:12 | Reagovat

upřímně doufám, že jednou sebereš odvahu a uděláš to, protože tyhle rádoby barbínky nesnáším uplně stejně. navíc jesteli je ještě tak hrozná, jak píšeš...

2 Vivi Vivi | E-mail | Web | 30. prosince 2010 v 10:41 | Reagovat

no domiii tak to skončilo tíím,že nase tajne blogu uz nejsou moc tajny teda :d:d::dd:dd::d: ale já ti věřím:-)

3 Vivi Vivi | E-mail | Web | 30. prosince 2010 v 10:46 | Reagovat

Domi,právě sem si přečetla tenhle kus slohovky.POpravdě neměla sem gábinu ráda jako ty.Též mě pěkně  ponižovala dokonce před mým ksichtem pomlouvala,ale tim,že mi napsala a řekla,že chce zase všechno urovnat,myslím,že na jejím místě by i to moc lidí neopovážilo.Včera mi na fb psala ty svý poblémy a uznávám že její rodina byla vtomhle ohledu dost drastická.Sama se přiznala že tije cigama,klukama a travou.
Jsme uplne jiný možná,že jsme ji asi nepochopili ,proto se ji nesnažíme pochopit.Možná to tvrdim prilis podle tebe naivne,ale chybovat lidské,odpoušted božské.Můžem to zkusit.Dohodli sme se,že jedna pomluva od nas ci od ni tak se de pryc od party.Zkusíme uvidííme.....
PS:Nemůžu tě nutit,možná si myslís,že jsem asi jenom až moc hodná či tvrdohlavá ale nějakým zpusobem ji lituju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.