Krysa - charakteristika

29. prosince 2010 v 23:14 | Dothy |  Biňák
Ta, jež zprostředkuje, napravuje a rozhodne.

Charakteristika: Chytrá, družná, okouzlující, veselá, plná energie, tvořivá, čestná i chamtivá, přízemní, podezřívavá, únavná a riskující.

Rada pro krysu: Zvažuj chytře. Rozhoduj se rozumně a prozíravě. Uvědom si, že za všechno další sama neseš odpovědnost.

Je třeba si zachovat jasnou hlavu. Pokud ti někdy jde o spor, nebo se musíš v nějaké věci rozhodnout, zůstaň přitom čestná a mysli na dlouhodobé důsledky. Také se ti může stávat, že budeš konfrontována se záležitostmi minulosti.

Krysy mají příjemný zevnějšek, jsou zajímavé, cílevědomé, pracovité a snaží se dosáhnout bohatství. Jsou šetrné, rády shromažďují peníze, když je ovšem někdo nebo něco zaujme, zapomenou i na svoji šetrnost. Štědré jsou pouze k tomu, koho milují. Jsou pečlivé až velmi pedantské, bývají přehnaně pořádné. Často je však jejich jednání nelogické. (že by strategie?) Dokáží překonat různé překážky, nevzdávají se lehce a dosáhnou většiny svých předsevzetí. Neumějí se často ovládat, takže hněv je jejich kamarád a ten má ještě dvě věrné kamarádky, výbušnost a vznětlivost. Obvykle jsou čestné a otevřené (někdy příliš).

Jejich zdrojem je cit pro harmonii. Tato harmonie je vědomí, že všechny celky jsou složeny z navzájem se doplňujících polovin: žena doplňuje muže, světlo tmu, zlo stojí u vzniku dobra a dobro dává význam zlu. Pokud se někdo pokusí říct Kryse nějaký strnulý názor, ona hned nabídne rychle opačný pohled na věc. Ona ví, že každá pravda je vyvážena pravdou opačnou. Když se dá jednou cestou, bude přemýšlet, zda ta druhá neskýtá něco, co té první chybí. Jakmile se do této pasti Krysa chytí, je schopna pročekat celý život. Přitom se bude však usmívat- nezaujme žádný postoj a nevytvoří si tak ani nepřátele. Žádný problém. Nic se neděje.

První životní etapa Krysy probíhá většinou klidně bez větších potíží. Druhá část života může být velmi bouřlivá, Krysa může kvůli neúspěchu ztratit hlavu. Podzim života bývá uspořádaný a stáří klidné natolik, jak jen si to lze přát.

Ideálními společníky pro společný život s Krysou je Drak, který jí dá svou sílu a ona jemu kritický rozum, Opice ji očaruje, dokonce i v případě, že si z ní dělá jen legraci a Buvolem se cítí v bezpečí. Krysa si také rozumí s Hadem, Tygrem, Kohoutem, Psem, Zajícem, Vepřem a jinou Krysou. Ten, kdo se k ní nehodí, a komu se má zdaleka vyhnout je Kůň a Ovce.Zdroj: horoskopy.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.