Lev - charakteristika

12. listopadu 2010 v 20:21 | Dothy |  Biňák
Tak jsem si dělala horoskop, takže to co je červeně na mě nesedí, to co je zeleně áno a poslední neutrální barva nevím. :)

Planety představují kosmickou energii a síly, které se projevují různým způsobem. Jsou jako herci ve hře. Označení popisují způsoby, jakými jsou použity planetární energie. Ukazují motivace a role různých aktérů hry. Tyto energie obvykle působí ve dvou směrech, pozitivní a negativní.

Slunce ve Lvu
Lev je důstojný, odvážný, milující, silný, velkorysý, hravý, optimistický, ambiciózní, loajální, a veselý. Negativní stránkou je to, že může být docela náročný, netolerantní, dominantní, líný, uzavřeně smýšlející, a sobecký. Lvi rozhodně dělají věci, které jim umožňují široký prostor pro kreativitu, organizování a vedení. Přestože navenek působí silně, většina lvů je vnitřně citlivá, a jejich city jsou snadno zranitelné. Pokud k tomu dojde, může se změnit předmět jejich náklonnosti, když je raněna jejich hrdost.

Lev má rozhodný smysl pro dramatičnost a baví ho vyprávění příběhů, a během show je rád středem pozornosti. Barbarské chování je pod jeho úroveň, ale neváhá v případě potřeby použít sílu. Bez ohledu na to, co je jejich činností, jsou lvi vždy přesvědčeni, že to, co dělají, je pro ostatní přínosem.

Pokud je lev rozhněván, okamžitě nastupuje jeho královská role, "Zasedne na trůn" a rychle odkáže námitky nebo výzvy do správných míst. Lev doslova řve na lidi, když se zlobí. Ale jakmile je jeho výstup u konce, snadno odpustí a zapomene, a nikdy to nemá dotyčnému za zlé.

Z jejich nejlepší stránky, lvi jsou laskaví, veselí, optimističtí lidé, kteří mohou být považováni za sluníčka v životě ostatních lidí. Jsou mimořádně štědří. Peníze jim zřejmě proklouzávají skrze prsty, jako by to byla zrnka písku. A stejně jako u písku, nemají žádnou představu, kam zrnka zmizela.

Lvi jsou obvykle vitální s dobrým zdravotním stavem, se silnými regeneračními schopnostmi. Když jsou nemocní, mají tendenci k vysokým horečkám. Jsou zřídka kdy v depresi, ale když už jsou, jsou naprosto zdevastovaní. Naštěstí jejich pružné reflexy jsou vynikající, takže jsou brzy zase veselí a zase šťastní, pokud však není jejich srdce zlomené. To je jediná věc, u které má lev potíže ji překonat. To může skutečně vést k fyzickým potížím s vlastním srdcem.

Lev musí obdivovat svého manželského partnera. Pokud tak neučiní, nemusí manželství trvat příliš dlouho. Nakonec, lev potřebuje cítit, že je oceňován.

Zdroj: horoskopy.cz

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 IRENKA ♥ IRENKA ♥ | Web | 12. listopadu 2010 v 20:50 | Reagovat

na zdrávku?:-))) faakt? klidně mě vyzpovídej, ptej se na cokoliv...jakej by tě zajímal obor?

2 IRENKA ♥ IRENKA ♥ | Web | 12. listopadu 2010 v 22:46 | Reagovat

hele přímačky na jakejkoliv obor nejsou těžký, všechno to co ste se učily na základce...když bdueš chtít jít na sestru, tak ti stačí základky biologie o člověku a počítáš tam dvě rovnice z matiky (to sem zvládla i já :D), nebo můžeš jít na lyceum to je takovej bych řekla zdravotnickej gympl, všichni na to dost nadávaji protože tam maji hodně biologie, chemie...je to třeba pro ty co chcou na medicínu...pak tam sou oory jako třeba masér...tam znám pár lidí a sou spokojený...chodí do sauny, masírujou, ale přímačky sou docela těžký, tělák, děják a tušim že je tam toho víc...co by tebe lákalo nejvíc? jo ještě je tam obor zubní technik :D koukáš do zubů, učíš se dělat umělý, rovnátka a tak...a tam sou přímačky talentovky...něco prej modeluješ, a překresluješ...:D

3 Peťka :) Peťka :) | Web | 13. listopadu 2010 v 10:05 | Reagovat

tyhle podrobné charakteristicky mám moc ráda. o člověku to hodně vypovídá. patřím k těm, co věří na horoskopy, i když všeho s mírou...
podle tohodle budeš velmi zajímavý člověk... ;) znám pár lvů, ale většinou jsou to kluci... ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.