Zničená hromádka listí

8. října 2010 v 21:26 | bublinqa
O podzimu jsem přemýšlela poslední dobou častěji, než by bylo zdravé, dokonce o hodině zeměpisu jsem celý ten nudně dlouhý čas strávila představami o krásných podzimních fotkách, ale za pár minut mě to přešlo, za prvé začal řvát ten malej šedivej cinkací krám na chodbě a za druhé jsem si uvědomila, kde bych asi našla místo na focení té krásné barvy? A jelikož tento týden k babičce nejedeme, tak jsem usoudila že nikde, a z fotek z 98% sejde, bohužel budu muset počkat na příští týden, kdy už budou stejně všechny ty nádherné ozdoby stromů opadané, takže v úvahu připadá jen příští rok.
Podzim... jako malé dítě jsem toto roční období nesnášela, byla mi zima, všude louže a bahno. Něměla jsem ráda, když ostaní moji kamarádi se v něm pořádně vyblbli a já jen brečela nad tím, jak moc mám špinavou  bundičku. Všechno to listí se mi pletlo pod nohy a já v jednom kuse zakopávala o praskliny v chodníku, jelikož jsem na ně neviděla. Maminka chodila každý den uklízet před domem a  dělat kopičky. A to jen pro to, aby příšli nějaké jiné děti, začali si v hromádce hrát a roztomilou upravenou hromádečku zničit.
Dnes už pro mě podzim hraje všemi barvami a dokonce jsem si ho i oblíbila, toho léta už bylo dost a já se těším na zimu, kdy je čas vrátit se do předškolních roků a vyhrabat si prostorné iglů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka :) Peťka :) | Web | 10. října 2010 v 18:42 | Reagovat

měla bych nějaké podobné zamyšlení udělat do školy, ale nějak ne a ne si zformulovat myšlenky. na podzim mám strašně rozpoluplný názor. vadí mi to střídání počasí. jednou je zima, pak zase prší a najednou je sluníčko. ale zároveň ty barvy, jak jsi psala..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.