... Mě samotnou

1. října 2010 v 23:45 | bublinqa |  Můj názor na...
Miluju volume doprava! Mojí drogou je hudba! Nesnášim dechovky a vážnou hudbu. Nesnášim disney star! Neni den co bych se nepohádala s rodičema! Nenávidim, když mi někdo rozkazuje! Ale víte co? sem to prostě já a nikdo z vás mě nezmění!

... tak to byl je můj sáhodlouhý status na fb, no, tak delší status co jsem psala na fb jsem ještě neměla... :) Poslední dobou mě facebook nějak moc vtáhl, ale proč nás to tam tak táhne když vlastně jenom lžeme? Není problém mít 100 sourozenců, nebo jenom klikat na tlačítko líbí se mi a přetvařovat se. (použituo z písně facebook) proč? Vždyť je to náš svět! A ovládla ho jedna jediná webovka! - Facebook ale já ted nemam mluvit o faceooku, ale o mě. :)
Já - co se mi vybaví pod slovem já? No... přece já, moje osobnost, moje zvyky a moje zážitky s ostatními, moje rodina, přátelé i nepřátelé.
Ráda pletu náramky z bavlnek, poslouchám hudbu, dělám atletiku, věnuji se focení (nikdy sem neříkla, že moje fotky jsou hezké, ale mě focení prostě baví... :D), nesnášim lži, hádky, pomluvy šikanu, falešnost a pavouky, samozřejmě se tam najde nějakýten člověk, který by si do skupiny nesnášim dokonce i nenávidím našel.
Tak jsem bruneta, která se za poslední dobu hodně změnila a tak si to  jako uspořádala v hlavě, ale je to opravdu jenom navenek, uvnitř jen částěně. Jeden známý citát:

Člověk má mnohdy největšího nepřítele v sobě samotném.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peťka :) Peťka :) | Web | 2. října 2010 v 9:15 | Reagovat

facebook je vážně zlo. bohužel dneska se člověk bez něj neobejde, pokud chodí na školu, ptž se veškeré úkoly, odpadlé hodiny a podobné věci, řeší právě na něm.
co se týče osobnosti, taky jsem se v poslední době docela změnila. je to taková pozvolná změna, ale kdo mě dlouho neviděl, by asi koukal ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.