Škola začala a nedostatek spánku je tady

3. září 2010 v 21:16 | Bublinqa |  Diary
Jojo, začalo to, mě to například čeká ještě dva roky. Ach jo, před rokem jsem ještě chtěla ze základky vypadnout a teď tam chci zůstat a na žádnou střední neodcházet. Sice jdu až za dva roky.. Ale ty lidi mi budou fakt dost chybět.

Jo, tak k tématu, tak moje osoba (já) usla 1.září až ve 3h ráno, neboť vstávám v 6h, tak jsem spala jenom 3h! místo doporučených devíti! to je jen jedna třetina z doporučení! 2.září už jsem spala 5h a třetího 6h =D No jo, proto nemám ráda školu, nevyspím se a spánkový deficit se projevuje i na mojí paměti a soustředěnosti. Nevím, proč musí být škola od osmi hodin, když většina dětí ji má od domova daleko a musí vstávat v 5h. A jak už se o nás ví, mi nechodíme na kutě ve 20:00,  ale v 0:00! No, ale zažalujeme ministersto školství a oni nás obviní, aby jsme chodili spát ještě při západu slunce, což je v zimě problém, protože už ve čtyři hodin slunce zapadá a to se  většina z pubertálních děvčat a kluků ještě učí a má tréninky! Tak zkusili jste někdy přemluvit puberťáka aby šel spát dřív jak v deset hodin? No bejt váma dospělíma... neradila bych vám to... =D

Inspirace článku:
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 3. září 2010 v 21:26 | Reagovat

Přesně to vstávání mě zabije a zvu ke čtení romantické e-knihy pro dívky o Marině, která musela do vílího gymnázia a v něm potkala elementární bytosti: elfy, víly, mořské panny, nágy (napůl lidi, napůl hady), dryády, kentaury atd. Mezi nimi hledá matku a svou lásku. Netuší, že je vílí princeznou.
Čte se zdola na pokráčko od 1 až do 39. Druhý díl vzniká během léta, už jsou tam  kapitoly ze sekundy,  a jak se dělá horoskop.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.