Prý, že to nechytím... ...chytila

19. září 2010 v 12:48 | Bublinqa |  Diary
Moji mámu si asi před týdnem odchytl nějaký voslizlý bacil a samozřejmě ji začalo být špatně, rozhodla se, že půjde k doktorovi, tam jí milý doktor řekl, že bude marodit celý příští týden, ale jelikož jezdíme do Třeboně, tak to od ní chytl i její přítel. Já jsem říkala, že nikam autem s nima nejedu, že je to uzavřený prostor a že to dostanu taky, oni se nedali přemluvit a říkali, že se nenakazím a samozřejmě, od tý doby mě škrábe v krku a teče z nosu, prý, že se nenakazim... Pfff! Shit! Nakazim, nejsem tak blbá abych si to nedokázala domyslet! Dneska asi ještě půjdu ven nafotit nějaký ty photo a najdete je tu tak asi během týdne, tedy pokud se mi nějaké nafotit podaří, ráda bych zachytila západ slunce a nějaké kapičky, tak kapičky dnes nezachytím, to vím jistě a ten západ slunce by se mi večer povédst mohl. Začínám litovat toho, že jsem se nenarodila někdy dřív, kdy ještě slunce bylo veliké a ne taková miniatura jakou vidíme ze Země dnes.

Zajímalo by mě, jak jsme se vyvíjeli, jestli vůbec jsou kresby pračlověka pravdivé, nebo je jen nějaký chytrý človíček vymyslel a nakecal to všem lidem. Jednou bych se chtěla podívat do nějakých jeskyň, kde jsou parvěké malby, zajímalo by mě tehdejší umění a ta atmosféra. Existuje Astrální cestování, ale o tom nic nevím, tak samozřejmě netuším, jestli se dá vniknout i do minulosti, ale podle spíš ne, jenom přítomnost.

Achjooo, neznáte nějaký lék na to, aby mě přestalo škrábat v krku a byla bych zase zdravá ze dne na den? Prosííím. Asi bych si neměla ztěžovat, na světě je mnoho jiných lidí, kteří potřebují pomoci, podívejme se například na děti v Africe nebo na lidi ve Vietnamu, v těch zapadlých vesničkách, o kterých pomalu ani nikdo neví, nakonec bych měla být šťastná, že jsem se narodila v České republice, kde sice žije hafo romů, na které máme asi většina z nás shodný názor, tím nechci říct, že špatní jsou všichni, to ne, ale přeci jenom je to tu nějak hezký a lidé, kteří si dělají z České Republiky srandu a neváží si jí, těch je mi teda líto, tak ať si dou do Ruska. xD Nebo do Ameriky, tam by jim bylo dobře... :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peťka :) Peťka :) | Web | 20. září 2010 v 20:48 | Reagovat

dneska se taky necítím zrovna fit a mám strach, že na mě něco leze, takže jsem byla zalezlá v posteli a pila hot drinkový paraleny, tak snad zaberou ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.