Lidé, kteří nemají žádné sny? Mají všechno! Ovšem toto si jen myslí.

17. září 2010 v 19:23 | Bublinqa
Každý máme svůj sen, ale někdy o tom nevíme a vyvine se to u nás až to někde uvidíme, já jsem například už od mích 5-ti let chtěla psa a pořád si ho přeju, miluju jorkšíry a za rok se mi ta šance konečně dostane, 9 let jsem si musela počkat, ale lidé kteří mají všechnno hned a všude byli a všechno ví, nemají sny, maximálně ty, které se vám zdají, když jste zachumláni pod dekou a snažíte se prospat celou noc.
Každý sen není jako ten druhý, podle mě zaleží na povaze, když je někdo skromný, přeje si třeba uplnou maličkost, třebas i kamínek pro štěstí darovaný od svého blízkého, no neudělalo by vám popravdě větší radost dárek od vašeho kluka než ''stovka'' od rodičů? Mě teda jo. Naopak, když je někdo sobecký, přeje si třeba (teď to přeženu) vlak,  nu s tímto člověkem neí něco v pořádku.
Jinak teď k našemu podvědomí, přemýšlelijste někdy o tom, proč se nám zdá to, o čem se nám zrovna zdálo? Je to..., alespoň to vyplívá z mích snů..., když zažiji nějaký den, kde je třeba i více emocionálních, zdá se mi ten den, co by se mohlo stát a nemohlo.
Už nevím co píšu a je to i vidět na textu, takže papá a šáteček.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 raykis raykis | Web | 17. září 2010 v 22:51 | Reagovat

Máš dobrý články

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.