17/09/2010 - učení je hold mučení, ovšem jak pro koho

17. září 2010 v 19:02 | bublinqa |  Diary
No, takže kdo už tu jednou byl tak si asi všiml, že jsem změnila design, jednu už mi byl pochválený, ale bohužel i s reklamou, takže nemůžu říct, že to bylo upřímné, ale zároveň nemůžu říct, že to upřímné nebylo.
Učení zase začalo a já si opět nemůžu vzpomenout, co je to modus a medián, ale jelikož to učitelka požaduje, tak mám asik problém. :D Ještě musíme udělat dva referáty, a to jen proto, že jsme dělala vic hluku než jsme měli, no jo, pani (mu)čitelka Spomarová je hold na toto háklivá. Bohužel pro nás, jako třídu. Ani nevíte, jak bych se ráda naučila prstoklad, už vím za těch pět let snad kde jaký písmenko je, tak bych se to mohla naučit... :) Ne snad? Prstokladem jsem právě napsala celý 4.řádek, tak aak alespoň něco.
Jinak dnešní den byl suprovej až na to, že jsem se porafala s jednou holkou, já jsem totiž měla jako jediná tu odvahu se s ní pohádat, ostatní se jí bojí, nevím, proč se jí nebojím a ostatní ano, prostě je mi úplně volná. :D Mám svý vlastní přátelé, mám jich pár a stačí mi to, ona jich má 152 (obrazně) ale myslíte si, že alespoň 30 z nich je pravých? Ne neni! Ona si totiž myslí, že je nejnádhernější a nejoblíbenější a uplná hvězda a nás šikanuje a nadává, ale tohle si líbit nenechám, dokážu bejt i zlá! A když ne, mám svoje kámoše, kteří by jí nakopat prdel dokázali, jenže ona sakra jich má víc! Grrrr
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.