10/9/2011 ne pardon já se překlepla =D 2010

10. září 2010 v 22:54 | Bublinqa |  Diary
Zdravím stvořeníčka :) dnes jsem si konečně stáhla pf, ale moc na něm ještě neumím, nevím zda jsem si radši neměla stáhnout ps. Také jsem na blog dnes hodila moji amatérskou fotografii, kde vyjadřuji moje umění origami. :) je to první krapet složitější origami, co jsem kdy dělala. Věděli jste například, že i skládanka nebe, peklo, ráj je OGM ? Já se to dozvěděla dnes. No jo, mě nemůže trknout, že když se to skládá déle jak minutu, že se tomu asi bude nadávat origami. :)
Zrovna moje repráky vypouštějí z úst písničku, kterou nazpívl Petr Janda se svou dcerou Martou Jandovou. Repráky naší TV a dokonce i její oči (obrazovka .D ) (jak neobyčejné...) vysílají Show Jana Krause, já z těch jeho hlášek normlaně nemůžu :) ,,A kde jste byl?'' > ,,Já jsem byl všude možně, objeili jsme i místa kde nikdo nikdy nebyl a třeba i domorodý kmeny, které nikdo nikdy neviděl'' > ,,A to vám tam běhala nějká domorodá slečinka a rozdávala jídlo, vedle toho švédskej stůl.. '' Nebo jak také někdy tam byla nějaká poslankyně, nevím přesně, co má za funkci s tou biomasou, no já nemohla, já jsem se u té televize válela jak nejvíc to šlo.
Jo, já se směju naprosto všemu, takže legraci zkazit nemůžu. Teda pokud to není traoná legrace, která momenty přechází až k šikaně... ... to pak dokážu zkazit tu jejich legraci okamžitě! Nesnášim šikanu!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.